Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 8 cm |
| Model Number | 6800uF 35V 25x35mm |
| Maximum Power Per Channel | NO POWER |
| Brand Name | Olive Leaf |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Brand | Nover |
| Size | 25mmx35mm |
| Pitch | 10mm |
| Capacity | 6800uF |
| Voltage | 35V |
Instock
There are no reviews yet.