Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 1 |
| Model Number | 36V Amplifier Power Adapter |
| Maximum Power Per Channel | Above 200W |
| Brand Name | Aiyima |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| supply power | 36V 6A |
| PLUG | EU US AU UK |
| power | 216W |
Instock
There are no reviews yet.