Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | STUDER 900 |
| Maximum Power Per Channel | 30W |
| Brand Name | ASYPDZSW |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.