Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GZC9-F |
| Maximum Power Per Channel | NO POWER |
| Brand Name | GD-PARTS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Socket material | Ceramic |
| Pins material | Brass |
| Panel cut out | 21.5mm |
| Mounting hole distance | 28mm |
| Attach to | 12AX7, ECC81, ECC82, ECC83, 6DJ8 |
Instock
There are no reviews yet.