Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | NS-10G |
| Maximum Power Per Channel | 50W |
| Brand Name | Nobsound |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Mini Amplifier |
| RMS Power | 100W |
| Audio Inputs | AUX, USB, Bluetooth |
| Audio Outputs | Analog Audio, Banana Speaker Jacks |
| Bluetooth | 5.0 |
| Features | Active Amplification, Bluetooth, DAC, Tone Control, Volume Control |
| SKU | DZ026 |
Instock
There are no reviews yet.