Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 1 |
| Model Number | ECX10N20 |
| Maximum Power Per Channel | Above 200W |
| Brand Name | ASYPDZSW |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.