Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes, Paper box |
| Channels | 1 |
| Model Number | 4300B |
| Maximum Power Per Channel | 10W |
| Brand Name | PSVANE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Home Amplifier |
| Replace Type | 300B, 300B-98, 300BA, 300BC, 300B-Z, 300B-T, WE300B |
| Tested | Yes |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Warranty | 12 Months |
| Matched | Matched Pair |
Instock
There are no reviews yet.