Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 4 |
| Model Number | ZK-425 |
| Maximum Power Per Channel | 25W |
| Brand Name | CEKPINL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.