Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0), 2.0 |
| Maximum Power Per Channel | 100W |
| Brand Name | Creadvent |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| AMP Chip | 2*TPA3221 |
| Max Output Power | 2*100W |
| Power Supply | DC12~30V |
| Output Impedance | 4~8ohm |
| Working Type | Class D |
| Audio Input | USB / AUX / Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth Version | 5.2 |
Instock
There are no reviews yet.