Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.291 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wi-Fi Frequency | 5GHz |
| Audio Format | MP1/2/3, WMA, ogg, AAC |
| Video Format | AVI, MKV, DAT, MPG, MPEG, MOV, MP4, WMV |
| Wi-Fi Range | <10m |
| Antenna Type | Internal |
| Function | IR Control |
| Transmission distance | <50m |
| Resolution | 1080p |
| Decode Ability | 1080P (Full-HD) |
| Type | High Definition |
| Connectors | HDMI-compatible |
| Operation System | Android |
| Remote Control | Included |
| Model Number | HOMATICS Stick 4K |
| Hard Disk Capacity | < 100GB |
| Recording | No |
| Brand Name | Homatics |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TV stick |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.