Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 8 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | DC-30 |
| Maximum Power Per Channel | 30W |
| Brand Name | SENGTERBELLE |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.