Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 12 cm |
| Launch Date | 2010 |
| Package | Yes |
| Model Number | DV33M12A |
| Include Display | No |
| Use | HOME |
| Brand Name | BESTNAVY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.