Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | 15W |
| Maximum Power Per Channel | 15W |
| Brand Name | SENGTERBELLE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.