Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EZ-701 |
| Maximum Power Per Channel | NO POWER, NO POWER |
| Brand Name | GD-PARTS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Overall diameter | 144.80mm |
| Panel cut out | 110mm |
| Suitable panel thickness | 7mm-8.5mm |
Instock
There are no reviews yet.