Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes, Yes |
| Model Number | 5AR4 |
| Maximum Power Per Channel | 6W, 6W |
| Brand Name | PSVANE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.