Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.336 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supported Internet Services | Skype, YouTube, Google TV, BROWSER, NETFLIX |
| Remote controller included | YES |
| Voice assistant built-in | YES |
| Category | Set Top Box |
| USB Ports | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11ax, 802.11ac, 802.11n 2.4GHz/5 GHz |
| System | Android 13.0 |
| Power | DC 5V, 2A |
| Weight | 0.34 |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 16GB eMMC, 32GB eMMC, 64GB eMMC |
| Memory | 2G DDR3, 4G DDR3 |
| Bluetooth | Yes |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.1 |
| OS | ANDROID |
| CPU | Rockchip RK3528 |
| GPU | Quad-core Mali-450 |
| Brand Name | Yitukeji |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.