Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Supported Internet Services | NETFLIX, Google TV, YouTube |
| Remote controller included | YES |
| Category | Set Top Box |
| Auto Frame Rate | YES |
| HDR Standards | HDR10 |
| Max Output | 4K @ 60 Hz |
| Video Code | H.265/HEVC |
| System | Android 11.0 |
| Max. Extended Capacity | TF Card Up To 128GB |
| Power | DC 5V, 2A |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 8GB eMMC, 16GB eMMC, 32GB eMMC, 64GB eMMC, 128GB eMMC |
| Memory | 1G DDR3, 4 gb DDR4, 2G DDR3, 3G DDR3, 4G DDR3, 8G DDR3, 3G DDR4, 2GB DDR4 |
| Bluetooth | No |
| Video Output | None |
| OS | Android 11 |
| CPU | Amlogic S905 Quad-core 64-bit |
| Brand Name | LEEDOAR |
| Access control | 2G DDR3 |
| Processor | RK3318 Quadkor |
| origin | CN origin |
Instock
There are no reviews yet.