Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wi-Fi Frequency | 5GHz |
| Audio Format | MP1/2/3 |
| Picture Format | JPEG |
| Wi-Fi Range | 20-50m |
| Antenna Type | Internal |
| Transmission distance | <50m |
| Resolution | 8K |
| Decode Ability | Standard |
| Type | High Definition |
| Connectors | HDMI-compatible |
| Remote Control | Included |
| Brand Name | LEEDOAR |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TV stick |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Feature 1 | ATV Mini TV Stick |
| Feature 2 | Wifi Smart TV Box |
| Feature 3 | Andriod 14 TV Stick |
| Feature 4 | 2.4G 5G Dual Wifi Smart TV Box |
| Feature 5 | 8K TV Receiver |
| Feature 6 | Voice remote TV Box |
Instock
There are no reviews yet.