Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 13 cm |
| Brand Name | YDLAMPS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Model number: | ELPAP11 |
| Type: | Projector/LAN Card |
| Fit for: | Epson X06/W06/X49/FH06/TW740/CB-s05/s05e/x05/x05e/x41/w05/u05wireless Module |
| Warranty: | 180 Days |
| Delivery time: | Within 1-2 days after paymet |
| Product weight | 400-500g |
Instock
There are no reviews yet.