Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.353 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 7 cm |
| Supported Internet Services | None |
| Remote controller included | YES |
| Category | Set Top Box |
| Auto Frame Rate | No |
| HDR Standards | HDR10 |
| Max Output | 4K @ 60 Hz |
| DVB-T2 tuner | No |
| Audio | DTS |
| Video Code | H.265/HEVC |
| Audio Output | Coaxial out |
| USB Ports | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11n 2.4GHz/5 GHz |
| System | Android 10.0 |
| Max. Extended Capacity | TF Card Up To 32GB |
| Power | DC 5V, 2A |
| IPTV | No |
| GOOGLE Cast | No |
| System Upgrade | No |
| OTA Update | No |
| Weight | 0.4kg |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 16GB eMMC |
| Memory | 2G DDR3, 4G DDR3 |
| Bluetooth | Yes |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.0 |
| OS | Android 11 |
| CPU | Amlogic S905W2 Quad Core |
| GPU | Mail-G31 MP2 |
| Brand Name | SkyBeats |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.