Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supported Internet Services | YouTube, Skype |
| Category | Set Top Box |
| Video Code | H.265/HEVC, H.264/AVC |
| Ethernet | 1000M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 8GB eMMC, 16GB eMMC, 32GB eMMC, 64GB eMMC |
| Memory | 1G DDR3, 2G DDR3, 4G DDR3 |
| Bluetooth | Yes |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.0 |
| OS | ANDROID |
| CPU | Rockchip RK3368 Octa-core 64-bit |
| Brand Name | MXQ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
Instock
There are no reviews yet.