Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | HDMI |
| Remote controller included | YES |
| Built-in Speaker | YES |
| Battery | No |
| Bluetooth-compatible | YES |
| Category | Projectors |
| Ansi Lumens | 3000 ANSI |
| System | ANDROID |
| Power | 195W |
| Projected Dimension | 40-300 inches |
| Projective Mode | Throwing, Ceiling, Back Projection, Mirror Image |
| Light Source | Led Light |
| Projection Technology | LED |
| Screen Scale | 4:3/16:9 |
| Optical Resolution | 1920x1080dpi |
| Portable | No |
| Use | HOME |
| Type | Digital Projector |
| Home Theater Projector | yes |
| Projection Distance | 1.5-6M |
| Weight | 3 |
| Contrast Ratio | 26000:1 |
| Brightness | 40000 |
| Power Source | AC&DC |
| Inbox adaptor | Yes |
| Keystone Correction | Electronic Corr, Auto Correction |
| Brand Name | FlixTone |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| WiFi | 2.4G / 5G / WiFi 6 |
| Feature | Internet Built-In, Built-In Speakers, HIFI STEREO |
| Speaker | 10w*3 |
| Working Voltage | 110-240V / 50-60Hz |
| Warranty(Year) | 2 Year |
| Multimedia Input | USB/ HD=compatible |
| Package | by Anti-shock foam |
| Automatic function | Automatic obstacle avoidance/automatic screen entry/automatic trapezoidal |
| 3D | Red and Blue 3D |
| Maximum refresh rate | 60HZ |
| Memory | 3+128G |
Instock
There are no reviews yet.