Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.422 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supported Internet Services | NETFLIX, hulu, YouTube |
| Remote controller included | YES |
| Category | Set Top Box |
| Max Output | 4K @ 60 Hz |
| USB Ports | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| System | Android 13.0 |
| Max. Extended Capacity | TF Card Up To 256GB |
| Power | DC 5V, 2A |
| Weight | 400g |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 16GB eMMC, 32GB eMMC, 64GB eMMC |
| Memory | 2G DDR3, 4G DDR3 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.0 |
| OS | ANDROID |
| CPU | Cortex-A53 |
| Brand Name | H96 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.