Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.788 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | HDMI |
| Remote controller included | YES |
| Built-in Speaker | YES |
| Battery | No |
| Bluetooth-compatible | YES |
| Category | Projectors |
| Ansi Lumens | 580ansi |
| System | ANDROID |
| Power | 100W |
| Projected Dimension | 40-150inches |
| Projective Mode | Throwing, Ceiling |
| Light Source | LED |
| Projection Technology | LED |
| Screen Scale | 4:3/16:9 |
| Optical Resolution | 1920x1080dpi |
| Zoom | Focus |
| Portable | No |
| Use | Cinema Projector |
| Type | Digital Projector |
| Home Theater Projector | yes |
| Projection Distance | 1.2-4m |
| Weight | 1.5kg |
| Contrast Ratio | 20000:1 |
| Brightness | 12000lumens |
| Power Source | DC |
| Inbox adaptor | Yes |
| Keystone Correction | Auto Correction |
| Brand Name | Magcubic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.