Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.329 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supported Internet Services | Prime video, NETFLIX, Hulu Plus, BROWSER, Vudu, Google TV, hulu, YouTube, PANDORA, other, Free Sat/Free View, Skype, Explore 3D |
| Remote controller included | YES |
| Voice assistant built-in | YES |
| Category | Set Top Box |
| Max Output | 8K @ 60 Hz |
| USB Ports | 1x USB 2.0 |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11ax |
| System | Android 13.0 |
| Max. Extended Capacity | TF Card Up To 256GB |
| Power | DC 5V, 2A |
| IPTV | Yes |
| GOOGLE Cast | Yes |
| OTA Update | Yes |
| Weight | 0.35KG |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 8GB eMMC, 16GB eMMC |
| Memory | 1G DDR3 |
| Bluetooth | 5.0 |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.0 |
| OS | Android tv |
| CPU | Allwinner H313 |
| GPU | Mail-G31 MP2 |
| Brand Name | KANAVI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Built-in Speaker | NO |
Instock
There are no reviews yet.