Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Power Source | AC |
| Inbox adaptor | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Model Number | G230W |
| Color Temperature | 2700K-6500K |
| Package | Yes |
| Brand Name | zacuto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.