Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | M4/3 Frame Mirrorless Camera |
| Minimum Aperture | F22 |
| Focal Length | 12mm |
| Launch Date | 2018 |
| Package | No |
| Weight | 101g-150g |
| Lens Stabilization Type | None |
| Maximum Aperture | f/2.0 |
| Lens UV Filter Size | 46mm |
| Number of Diaphragm Blades | 7 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Wide Angle-Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, People, Night Scene |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.