Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera |
| Focal Length | 50mm |
| Launch Date | 2025 |
| Package | Yes |
| Lens Stabilization Type | None |
| Maximum Aperture | F0.95 |
| Lens UV Filter Size | 62mm |
| Number of Diaphragm Blades | 13 Blades |
| Focus Mode | MF |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Manual |
| Scene Type | Wedding |
| Brand Name | JYYXF |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.