Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | 43-86mm |
| Type | Neutral Density Filter |
| Brand Name | FOTGA |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
Instock
There are no reviews yet.