Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Continuous Output Lighting |
| Color Temperature | 2800K-6500K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Godox |
| Godox Model | ES45 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | ES45 |
Instock
There are no reviews yet.