Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | NM-1100-0120-LP |
| Type | Color Filter |
| Brand Name | NEEMOO |
| Origin | Mainland China |
| Surface Quality | AR Coating |
| Thickness | 1.2mm |
| To Fit | Sports camera, CCTV LENS, IP Camera, Camcorder, Camera, Camera Drone, Digital Camera, Film Camera |
| Mount Fitting | Drop-In |
| Wavelength | Long Band Pass 800nm-1100nm |
| Circular Size | 8mm/11mm |
| Filter Shape | Circular |
| Filter Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.