Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Power Source | DC |
| Inbox adaptor | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Model Number | YNLUX100 PRO |
| Color Temperature | Bi-color 3200K-5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | JYYXF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.