Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Size (WxHxD) | 6.4 * 7.6 * 19cm |
| Weight | 400g |
| Power Source | AA |
| Color Temperature | 5600k |
| Package | Yes |
| Display | Yes |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | Sony |
| Brand Name | Godox |
| Godox Model | TT350 |
| Origin | Mainland China |
| Model1 | Godox TT350S |
| Model2 | Godox TT350F |
| Model3 | Godox TT350N |
| Model4 | Godox TT350O |
| Model5 | Godox TT350C |
Instock
There are no reviews yet.