Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Lighting Type | On-Camera Video Lights |
| Brightness Adjustment Range | 20 – 100% |
| Model Number | Viltrox VL-162T |
| Package | Yes |
| Brand Name | VILTROX |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Color temperature | 3300K~5600K |
| LED Quantity | 160pcs |
Instock
There are no reviews yet.