Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 8 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | FW-OP3-CLWND |
| Type | Filter Set |
| Brand Name | FREEWELL |
| Origin | Mainland China |
| For | DJI Osmo Pocket 3 |
| In the Box | Macro Lens, Wide-Angle Lens, Anamorphic Lens, ND8, ND32, ND128 |
| Macro Lens Weight | 3.2g |
| Anamorphic Lens Weight | 5.6g |
| Wide Angle + Macro Lens Weight | 6.5g |
| ND filters Weight | 1g |
| Filter type | ND filters, gimbal Accessories |
Instock
There are no reviews yet.