Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | NM-2500-0100-BP |
| Type | Filter Set |
| Brand Name | NEEMOO |
| Origin | Mainland China |
| To Fit | Sports Camera, CCTV LENS, IP Camera, Camcorder, Camera, Camera Drone, Digital Camera, Film Camera |
| Mount Fitting | Drop-In |
| Wavelength | 570NM |
| Filter Shape | Circular |
| Circular Size | 25mm |
| Thickness | 1.0mm |
| Filter Color | Mirror Glass |
Instock
There are no reviews yet.