Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera, Full Frame Mirrorless Camera |
| Focal Length | 50mm |
| Launch Date | 2023 |
| Package | Yes |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | AF |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, BROADCAST, Business, CINE, HUMAN, Sports, Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, People, Night Scene, starry sky, ORIGINALITY, Indoor |
| Brand Name | JYYXF |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.