Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera |
| Focal Length | 85mm |
| Launch Date | 2023 |
| Package | Yes |
| Number of Diaphragm Blades | |
| Focus Mode | AF |
| Focus Type | Macro Lens |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Macro |
| Brand Name | Kase |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.