Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | Full Frame Mirrorless Camera |
| Lens Size | 52.0*68.0mm |
| Minimum Aperture | F16.0 |
| Focal Length | 50mm |
| Launch Date | 2021 |
| Package | Yes |
| Weight | 301g-400g |
| Lens Stabilization Type | None |
| Maximum Aperture | F1.1 |
| Lens UV Filter Size | 52mm |
| Caliber | 57MM |
| Number of Diaphragm Blades | 12 Blades |
| Focus Mode | MF |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Manual |
| Scene Type | HUMAN, Scenery, Travel, People |
| Brand Name | VLOGMAGIC |
| VLOGMAGIC Model | 50MM F1.1 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.