Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 250V |
| Model Number | Ulanzi VL-120Bi VL-120C |
| Color Temperature | 2800K-6500K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Ulanzi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| VL-120Bi | 120W Bi-Color Light |
| VL-120C | 120W RGB Light |
| VL-200Bi | 200W Bi-Color Light |
Instock
There are no reviews yet.