Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | APS-C Mirrorless Camera, Full Frame Mirrorless Camera |
| Minimum Aperture | F16.0 |
| Focal Length | 35mm |
| Launch Date | 2021 |
| Package | Yes |
| Weight | 201g-300g |
| Lens Stabilization Type | None |
| Maximum Aperture | f/1.4 |
| Caliber | 42.2mm |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | MF |
| Focus Type | Prime Lens |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Manual |
| Scene Type | Wedding, Business, HUMAN, Sports, Insect, Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, People, Night Scene, starry sky |
| Brand Name | 7artisans |
| 7ARTISANS Model | 35MM F1.4 MARK II |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.