Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electric | No |
| Photography Accessories Type | Photography Kits |
| Model Number | C1856 |
| Package | Yes |
| Brand Name | CAMVATE |
| Origin | Mainland China |
| feature 1 | mount this rod clamp to other accessories |
| feature 2 | positioned at several angles |
| feature 3 | mount the pipe vertically or horizontally. |
| Great use for | attaching lens motors/EVF mounts |
| color | black |
| Material | aluminium alloy |
| Dimension | 52mm(L) x 29mm (H) |
| use for | dslr camera |
| product name 1 | 19mm Single Rod Clamp |
| product name 2 | Rail clamp |
| product name 3 | Rod Rail Clamp |
| product name 4 | Camera photography accessories |
| product name 5 | Camera Accessories |
| product name 6 | Accessories |
| product name 7 | Photography accessories |
| product name 8 | fotografie accessoires |
Instock
There are no reviews yet.