Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | 1/2 1/4 1/8 Black Mist filter |
| Type | Black Mist Fliter, Black Mist Diffusion |
| Brand Name | 7artisans |
| Origin | Mainland China |
| Filter Thickness | 0.2" / 5.4 mm |
| Ring Material | Aluminum |
| Coatings | Multi-Coating |
| Product Properties | Lens filter |
Instock
There are no reviews yet.