Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | 6922L-0149A 6922L0149A 6916L2318A 6916L2319A 6916L-2318A 6916L-2319A |
| Size (WxHxD) | 55UH600V 55UH6159 55 55" V15.5 ART3 UD REV1.1 60 L REV0.1 1 R-Type |
| Weight | 55SM8600PLA 55UF770V 55UH6250 55UH6450 55UF6800 55LG61CH-CD |
| Power Source | 55UH617Y-TB 55UF6450-UA 6916L2361A 6916L2362A 6916L-2361A 6916L-2362A |
| Light Source | 55UH625 55UH615 55LH6000 55UH651Y 55UH615T 55UH617T 55LF630T 55LF630V |
| Color Temperature | 55UH5B-BD 55UH6030-UC 55UH6090-UF 55UH615A-UC 55UH603Y LC550EGE |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | No |
| Compatible Camera Brand | Leica/徕卡 |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.