Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 58 × 12 cm |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Brightness Adjustment Range | 1 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 240V |
| Package | Yes |
| Brand Name | Yidoblo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Lamp lifetime | ≥100, 000 hours |
| Voltage | DC 14.5V/110V(Customized)/220V |
| Color temperature | 3200-5500k |
| Set | lamp + 200cm tripod+bag |
| Type | Bio-color |
| Power plug | UK, US, EU, AU |
Instock
There are no reviews yet.