Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | UE55JS9000 UN55JS9000 UE55JS8500 UE55JS8000 UN55JS8500 BN96-39058A |
| Size (WxHxD) | S_5JS85_55_SFL_L72_V1.1_150914_LM41-00172J R72 LM41-00172K BN96-39057A |
| Weight | CY CX-XJ055FLLV1H XJ055FLAV1H XJ055FLLV1V QJ055FLLV1H LSF550FJ06-K03 |
| Power Source | UN55JS8500F UN55JS9000F UE55JS8000T UE55JS9000T UE55JS9002T |
| Light Source | UN55JS850D UE55JS8002 UE55JS8005 UE55JS8502 UE55JS8505 UE55JS9002 |
| Color Temperature | UN55JS850DF UE55JS8505T UE55JS8502T UE55JS9000L UE55JS9080Q |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | SAMSUNG |
| Brand Name | OLPAY |
| OLPAY Model | UA55JS9000K UE55JS8590T UE55JS9090Q UE55JS9005Q |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.