Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electric | No |
| Photography Accessories Type | Camera Stickers |
| Model Number | Fuji XF50-140 F2.8 Lens Decal Skins |
| Package | Yes |
| Brand Name | HineFilm |
| Origin | Mainland China |
| Compatible | for Fujifilm Fujinion XF50-140mm F2.8 R LM OIS WR Lens |
| Noted | the Lens in picture is not included |
| Material | 3M Vinyl Film |
| Feature 1 | Allow full access to every button and scale |
| Feature 2 | Easy to put on and take off |
| Feature 3 | Scratch Resistant & shatter resistant |
| Feature 4 | Waterproof & Easily clean |
| Feature 5 | Air vent to avoid bubble |
Instock
There are no reviews yet.