Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Color Temperature | other |
| Package | Yes |
| Brand Name | Nanlite |
| Origin | Mainland China |
| CCT | 2700 to 7500K |
| Color Modes | RGB, Daylight, Tungsten |
| CRI | 95 |
| TLCI | 94 |
Instock
There are no reviews yet.