Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.649 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | RGB Video Light |
| Color Temperature Version | RGB Version |
| Brightness Adjustment Range | 5 – 100% |
| Model Number | Q508A |
| Color Temperature | others, 3000K to 6000K |
| Package | Yes |
| Brand Name | LUXCEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| CRI | Ra>95 |
| Luminous Flux | 1000Lux/0.5m |
| Battery | 7.4V/2600nAh 19.2Wh |
| Power | 10W(max) |
| Working time | 2-32hrs |
| Lighting source | 150pcs |
| Model | Q508A |
Instock
There are no reviews yet.