Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 59 × 10 cm |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Brightness Adjustment Range | 1 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 220V |
| Model Number | Photo Rings Light |
| Bundle | Bundle 1 |
| Color Temperature | Bi-color 3300K-5600K, 3200-6500K |
| Package | Yes |
| Brand Name | DRECURN |
| Origin | Mainland China |
| Type | 22" LED Light Rings |
| Light stand | yes |
| Output power | 210W |
| LED Bulbs | 600 pcs |
| Size | 22inch / 55cm |
Instock
There are no reviews yet.